Reklama
Reklama

Mladý pár našiel efektívny spôsob ako ušetriť. Spojili ho s najobľúbenejšou činnosťou

Rád ohľadom šetrenia nie je nikdy dosť.

Vysoká inflácia a rastúce ceny základných produktov v obchodoch nás nútia hľadať spôsoby, ako efektívne ušetriť. TikTokerka Fanny Castellanos preto zdieľala svoj originálny spôsob sporenia. V priebehu roka sa jej spolu s partnerom podarilo odložiť slušnú sumu.

Reklama
Reklama
Zdroj: o2

V najnovšom videu sa Fanny priznala, že pri každom sexe so svojím partnerom Jesúsom vloží do pokladničky šesť dolárov. Podľa nich je to skvelý spôsob šetrenia, ale aj istá motivácia k pravidelnému fyzickému kontaktu. V priebehu roka naplnili mincami tri „prasiatka“, čím ušetrili viac ako 1 300 dolárov. Zvedavci vypočítali, že dvojica mala počas roka sex 220-krát.

„Boli sme prekvapení. Naplniť tri prasiatka peniazmi nám prinieslo veľké zadosťučinenie. Užívali sme si každú spoločnú chvíľu,“ vyznala sa Fanny.

Reklama
Reklama
Zdroj: o2

Fanny dodala, že ešte nikdy nepocítila takú veľkú radosť zo šetrenia peňazí. Partneri nemali žiadny konkrétny plán s ušetrenými prostriedkami. Spočiatku ich chceli odložiť pre prípad neočakávaných výdavkov, alebo iných náhlych finančných potrieb. Jesús však nedávno požiadal svoju milovanú o ruku a tak sa finančné prostriedky rozhodli použiť na zaplatenie svadobnej cesty.