Reklama
Reklama
Reklama

Keď sa upraví, nikto ju nespoznáva. Alica každý deň odchádza z domu ako hviezda a ľudia ju nazývajú podvodníčkou

Bez akýchkoľvek úprav vyzerá staršie a zanedbane. Keď však sa chystá vykročiť z domu, stáva sa z nej celkom iná a hlavne sebavedomá žena.
Reklama

Na obrázku môžete vidieť 36 ročnú Alice, matku štyroch detí. Mnohí by ste jej pravdepodobne na prvý pohľad tipli viac, nakoľko prišla o všetky zuby, čo je prirodzene pridáva na veku. Žena stratila svoj chrup pred niekoľkými rokmi pričom stav jej zubov sa v priebehu jednotlivých tehotenstiev postupne zhoršoval, až došlo k úplnej strate.

Reklama
Zdroj: Tik Tok

Alice v priebehu krátkej doby prišla o svoje sebavedomie, pričom prinavrátiť jej ho pomáha len make-up a umelé zubné protézy. Na Tik Toku začala nedávno zverejňovať svoje „šokujúce“ premeny a ľudia ostávali v nemom úžase.

Reklama
Zdroj: Tik Tok

Čo poviete, je to jedna a tá istá osoba? Ako môžeme vidieť v tomto prípade, zuby sú naozaj podstatným prvkom našej tváre a vo veľkej miere dokážu či už pozitívne alebo negatívne ovplyvniť náš vzhľad.

Reklama
Zdroj: Tik Tok

Niektorí po zverejnení videí začali Alice nazývať podvodníčkou, no ona si z týchto slov nič nerobí. Najdôležitejšie pre ňu je, že sa opäť cíti ako žena a má dostatok sebavedomia.

Reklama
Zdroj: Tik Tok

Reklama
Zdroj: Tik Tok
Reklama

Podobné príspevky