Často kladené otázky

Nejde mi prehrať žiadne video, čo mám robiť?

V prípade ak sa používateľovi v oblasti video prehrávača zobrazí oznam o tom, že video nie je možné prehrať, alebo správa o chybe pri prehrávaní videa, pravdepodobne nemá nainštalovaný Adobe Flash Player, ktorý je voľne dostupný na tejto webovej adrese http://get.adobe.com/sk/flashplayer/. Po jeho inštalácií by malo už prehrávanie videí fungovať.

Koľko videí smiem nahrať?

Odovzdávať videá na Čumila môže každý registrovaný používateľ v ľubovoľnom a neobmedzenom počte. Videá sú zvyčajne publikované do 24 hodín od ich nahratia.

Načo slúžia tagy?

Tagy sú Kľúčové slová, ktoré slúžia ako pomôcka pri identifikácii, vyhľadávaní a čo najlepšom zaradení videí. Vďaka tagom teda používateľ jednoduchšie nájde obsah, ktorý hľadal a takisto mu budú pri prehrávaní jednotlivých videí zobrazené čo najrelevantnejšie podobné videá pomocou presne naprogramovaného systému.

Ako si zruším účet?

Ak sa používateľ rozhodne zrušiť si svoj účet, môže tak jednoducho spraviť v správe svojho profilu, alebo odoslaním písomnej žiadosti na adresu prevádzkovateľa.

Môžem Čumilovi dôverovať?

Prevádzkovateľ Čumila, ako aj všetky webové lokality Čumila sú úplne dôveryhodné a chránia informácie svojich používateľov tak, ako je to napísané v pravidlách.

V prípade akýchkoľvek iných otázok nás neváhajte kontaktovať.